29 вересня 2015 року о 9-30 у Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М.Лазаревського відбудеться відкриття наукової краєзнавчої конференції «Конотопські читання – VІ», приуроченої до 115-річчя створення Конотопського краєзнавчого музею, одного з найстаріших музеїв Сумської області.
На конференції будуть працювати дві секції.
Секція І. «Вивчення і збереження історико-культурної спадщини Лівобережної України».
Секція ІІ. «Видатні випускники Конотопської СШ №2», приуроченої до 110-річчя Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 Конотопської міської ради Сумської області, м. Конотоп;
В роботі конференції візьмуть участь науковці, музейні працівники, викладачі, краєзнавці з Києва, Львова, Чернігова, Ніжина, Чугуєва, Сум, Глухова, Батурина, Бахмача, Конотопа.
За результатами читань видано збірник «Конотопські читання. Випуск VІ, до якого ввійшло 50 наукових статей.
Запрошуємо всіх, хто цікавиться історико-культурним розвитком Лівобережної України, в тому числі і рідного краю, на нашу краєзнавчу конференцію.
Вхід вільний.
Наша адреса: м. Конотоп, вул. Садова, 2.