17 вересня у малому залі засідань Конотопської міської ради відбулось чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. У засіданні взяли участь члени громадської ради, міський голова Василь Іванович Дзед, керуючий справами виконкому Андрій Миколайович Левченко, заступник міського голови Максим Олександрович Бурдавіцин, керівники відділів та управлінь міської ради, представники ЗМІ.

Представники громадськості розглянули першим питання роботи міського УЖКГ та КП «Муніципалітет» із питання вивозу сміття, тарифів на вивіз сміття та коштів, витрачених міською радою на вивіз несанкціонованих сміттєзвалищ. З цього питання перед громадськістю виступили заступник начальника управління ЖКГ Конотопської міської ради Колесніков Артем Юрійович та в.о. начальника КП «Муніципалітет» Загата Наталія Геннадіївна.

Про підготовку до проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року членів громадської ради проінформували начальник відділу організаційної та кадрової роботи міської ради Яременко Наталія Анатолівна та начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Павлоградський Олександр Миколайович.

Розглянувши питання розміщення в місті Алеї Героїв України, представники громадськості, переважною більшістю, рекомендували розмістити її в парку ім.Луначарського.

Багато думок членами громадської думки було висловлено з приводу реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського)  тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» в частині перейменування вулиць міста. Про підготовлені пропозиції тимчасової робочої групи з перейменування назв вулиць, провулків, інших об’єктів топоніміки міста доповів начальник відділу архітектури та містобудування Конотопської міської ради Холодьон Сергій Іванович. Але члени громадської ради вирішили ще раз повернутись до цього питання, а поки напрацювати свої пропозиції.