28 жовтня міський голова В.І.Дзед провів робочу нараду з керівниками виконавчих органів Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув, проінформував Зоць Олександр Вікторович –  заступник начальника МВ УМВС України в Сумській області – начальник міліції з громадської безпеки.

Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень доповів заступник начальника управління ЖКГ Конотопської міської ради Колесніков Артем Юрійович.

Про споживання енергоносіїв бюджетними закладами, а саме закладами освіти, інформувала начальник відділу освіти Конотопської міської ради Беспала Ольга Віталіївна.

Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за тиждень, що минув, виступила головний спеціаліст загального відділу Займидорога Тетяна Олександрівна.

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Н.А. інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув, та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради міський голова Дзед В.І. дав доручення: заступнику начальника житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Колеснікову А.Ю.:

– у зв’язку зі зменшенням світлового дня з 29.09.2015 установити режим роботи вуличного освітлення із 04.30 уранці та із 19.30 увечері;

– посилити контроль за якістю прибирання узбіч доріг на центральних вулицях міста та прибиранням сміття біля сміттєвих баків.