28 вересня 2015 року рано вранці на відпочинок до Одеси  відправилися ще 5 маленьких конотопців віком від 8 до 16 років. До їх числа увійшли 3 дитини  з числа талановитих та обдарованих, які мають грамоти  за призові місця в різнопланових фестивалях та конкурсах на всеукраїнському та міжнародному рівні, 1 дитина зі статусом «позбавлена батьківського піклування» та 1 дитина з багатодітної та малозабезпеченої родини.

У малечі для відпочинку буде 21 день, повна оздоровча зміна, найбільшим плюсом відпочинку тут є те, що  табір знаходиться на березі Чорного моря. Отож, окрім цікавої табірної програми, насиченої різноманітними спортивними та культурними заходами, де кожен знайде вдосталь місця для самореалізації, малеча зможе подихати морським повітрям, погуляти берегом моря, що принесе їм як моральне задоволення, так і зробить позитивний внесок в їх імунітет. Звичайно ж, не відстануть школярі й від навчального плану, адже в таборі також значна увага приділена організації навчального процесу, відповідно до віку відпочивальників. Є й велика бібліотека, де кожен знайде літературу собі до душі.

«Попри вже осінній час та прохолодну погоду, діти відправлялися до табору з великим задоволенням, в очікуванні змістовного та активного відпочинку, тим паче, що на березі моря», – зазначає начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.