31 березня заступник голови облдержадміністрації Олександр Цупро здійснив робочу поїздку до міста Конотопа, за результатами якої в приміщенні Конотопської міської ради провів кущову нараду присвячену благоустрою території міста Конотопа, Конотопського, Путивльського та Кролевецького районів. Участь у нараді взяли голови районних державних адміністрацій, їх заступники з питань житлово-комунального господарства, відповідальні особи в галузі освіти та головні лікарі санітарно-епідеміологічних станцій.
         Як зазначив Олександр Миколайович, на сьогодні залишається багато проблем з прибирання територій після зими, до яких додалися ще й значні роботи пов’язані з ремонтом дорожнього покриття. Для виконання цих робіт облдержадміністрацією визначені три контрольні терміни: до 4 квітня (Великодня) потрібно провести першочергове прибирання вулиць та сміттєзвалищ, до 11 квітня (Проводів) прибрати кладовища, до 1 травня всі роботи з благоустрою повинні бути завершені. Для виконання ремонтних робіт на дорогах визначено термін до 1 червня.
         Що стосується теперішнього стану територій, то як відзначив заступник голови ОДА, є над чим працювати, це в першу чергу ремонт доріг, прибирання сміття в лісосмугах та на узбіччях трас, необхідне прибирання центральних вулиць та кладовищ. Особлива увага повинна приділятися меморіалам та пам’ятникам, потрібно провести благоустрій прилеглих до них територій та виконати ремонтні роботи всіх пам’ятників.
         Важливим в проведенні робіт з благоустрою залишається питання залучення безробітних. На даний час державою виділяються потрібні кошти для оплати цієї роботи. Також, було зазначено про необхідність залучення до прибирання закріплених територій, меморіалів і пам’ятних місць закладів освіти. Для наведення порядку на місцевих ринках, а також, прибирання стихійних звалищ потрібне втручання санітарно-епідеміологічних та інших контролюючих органів.
         Що стосується міста Конотопа, як зазначив заступник міського голови Максим Бурдавіцин, для забезпечення благоустрою в місті розпочато всі необхідні роботи: ведеться прибирання сміттєзвалищ, вивозиться сміття з кладовищ, розпочато ямковий ремонт доріг. До прибирання міста залучено безробітних, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості.
         На нараді було відмічено про незадовільний санітарний стан ринку ПОСС «Конотопський». Як зазначила головний лікар Конотопської районної СЕС Світлана Єрмілова, перед керівництвом ринку поставлено завдання в триденний термін привести його в належний санітарний стан.
         Присутні представники інших районів, також, повідомили про проведені та заплановані на підзвітних територіях заходи з благоустрою.

         Підсумовуючи нараду, Олександр Цупро наголосив на необхідності залучення широких кіл громадськості, службовців та робітників підприємств, установ і організацій до робіт з благоустрою.