У п’ятницю, 25 вересня, на площі біля МЦФЗН «Спорт для всіх», де відбувався протягом чотирьох днів ярмарок «Конотопська сотня»,  молодіжні активісти пропонували усім бажаючим випробувати свої вокальні дані в молодіжному караоке.

Попри побоювання організаторів та те, що більшість людей прийшла саме поярмаркувати, кількість бажаючих заспівати виявилась набагато більшою, ніж очікувалося,  тому захід затягнувся на кілька годин. Дехто навіть пропонував кошти за виконання пісні, при цьому їм пояснювали, що це абсолютно безкоштовно. До того, ж цікавим було й те, що вік співаків був різноманітним: поспівати підходили як малеча, так  і вже досвідчені жіночки, не бракувало й молоді, яка була рада нагоді продемонструвати свої таланти.

Отож, захід пройшов вдало й, мабуть, буде цілком логічно, якщо подібні караоке просто неба стануть традиційними для нашого міста, враховуючи те, що мешканці нашого міста виявилися такими співочими.