За рішенням ЮНЕСКО 2015 рік названо роком Казимира Малевича –  з нагоди сторіччя створення найвідомішого його твору «Чорного квадрата». І тому не дивно що до даної річниці 27 вересня біля кафе «У Малевича» відбулося відкриття пам’ятника всесвітньовідомому художнику-авангардисту, педагогу, основоположнику супрематизму і  філософу Казимиру Малевичу.

У відкритті пам`ятника взяли участь:  заступник  міського  голови  Тетяна Шерудило, депутат міської ради Віталій Демидко, автор пам`ятника Юрій Ведмідь, художники – учасники 13-го міського  пленеру «Барви Малевича», мешканці та гості міста.

Відкриття пам’ятника – гідний внесок у справу увічнення пам’яті Казимира Малевича, зазначила Тетяна Шерудило. Також подякувала меценату, людині, за фінансової підтримки якої і було реалізовано ідею створення і відкриття пам’ятника –  генеральному директору підприємства «Будинок торгівлі», депутату міської ради Віталію Демидку.

Отже, у Конотопі з’явився ще один дуже гарний пам’ятник, куди люди приходитимуть та віддаватимуть данину пам’яті  великому українському художнику Казимиру Малевичу.