26 вересня 2015 року о 16.00 на площі Миру біля МЦКіД «Кінотеатр «Мир» відбувся благодійний фестиваль «На крилах надії» зі збору коштів та речей першої необхідності для військовослужбовців, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції та пораненим бійцям, які знаходяться на лікуванні у Головному військовому клінічному госпіталі (м.Київ). Фестиваль проведено за підтримки Відділу культури і туризму Конотопської міської ради, Конотопського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир», міського будинку культури «Сучасник», та міського будинку культури «Зоряний».

Захід складався з кількох частин. Розпочався фестиваль з виступів творчих колективів та сольних виконавців нашого міста. Гарний настрій та свій талант конотопцям дарували  також і запрошені артисти: рок-гурт «From Inside Out» (м.Кролевець) та Борис Севастьянов (м.Харків). Справило враження на глядачів і довгоочікуване вогняне шоу, що розігнало адреналін у всіх присутніх. Завершився фестиваль під сучасні танцювальні треки «Діджеїв», що підняли настрій конотопців на більш високий градус.

За час фестивалю було зібрано 2759 грн. та 100$ та речі першої необхідності для наших бійців. 60% від зібраної суми піде на придбання реанімобілю для Головного військового клінічного госпіталю (м.Київ), а інші 40% від зібраної суми буде використано на придбання необхідних засобів для наших бійців.

Ми щиро вдячні всім, хто долучився до благодійного фестивалю «На крилах надії», та впевнені, що ваша підтримка і допомога дуже потрібні нашим солдатам.