У місті пройшов олімпійський тиждень та олімпійський урок, в якому взяли участь усі учні навчальних закладів. Учні та студенти поринули в історію спорту, починаючи з перших Олімпійських ігор, та до ігор сьогодення.

Олімпійський урок  проводили: Супрун І.О. – майстер спорту з лижних гонок, майстер спорту міжнародного класу з біатлону; Кучмій М. – чемпіон світу з греко-римської боротьби серед війсковослужбовців; Кашука  К. – кандидат у майстри спорту з гандболу; Савоченко Н. – багаторазова чемпіонка України з лижних гонок, учасниця Всесвітньої універсіади, учасниця Чемпіонату світу серед юніорів; Мітяй Є.В. – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Світу з кікбоксингу (2002 р.);     Поліщук А.І. – чемпіон  України з пауерліфтінгу (2014 р.); Калюжний О.О – чемпіон ІІ Всеукраїнської спартакіади учнів ДПТНЗ з волейболу; Копилов В.О. – член збірної команди України з лижних перегонів, учасник юнацьких зимових Олімпійських ігор та чемпіонату Світу  серед юнаків.

Даний захід мав великий виховний ефект, адже після нього багато дітлахів почали відвідувати  різноманітні спортивні секції. А вислів «Ми за здоровий спосіб життя» відтепер набув для них нового, реального значення та змісту.