«Учитися жити по закону, поважати закон і виконувати його,

людина повинна з малих літ, з сім’ї, дитячого садка, школи»

Рибінський Є.М.

5 жовтня в центральній міській бібліотеці ім. С.І.Пономарьова  розпочався Тиждень правових знань «Я українець. Є у мене право».               Цікаво і насичено для учнів 9 класу СШ №2 пройшов актуальний діалог «Дотримання законів України – обов’язок», який  провела запрошена на захід помічник начальника міського відділу міліції  Тетяна Кушнєрова.

Вона ознайомила учнів з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді, розповіла про їх права і обов’язки, правову відповідальність підлітків за порушення закону, про правильний вихід із складних ситуацій, наводячи  конкретні приклади з життя, також  відповіла на численні запитання під час бесіди. Найважливішим підсумком було те, що школярі зрозуміли: знати закони і дотримуватися їх у повсякденному житті – обов’язок кожного громадянина держави.

Протягом  тижня  в бібліотеці  діятиме  книжкова  виставка  «Час. Закон. Молодь.», на якій ,будуть представлені джерела права, нормативно – правові акти, що регулюють ті чи інші взаємовідносини, які дадуть  молоді відповіді на правові питання.

В рамках тижня  проходять також наступні заходи: інформбюро «Громадська організація: шлях до суспільної злагоди»», правознавча експрес-інформація «Курс на європейську інтеграцію»