2 жовтня  2015 року на базі Конотопського міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулось урочисте закриття ХІІІ пленеру «Барви Малевича».

Цього року у пленері, який вже став  невід’ємною частиною Конотопу взяли участь 11 визнаних майстрів пензля з Конотопа, Сум, Броварів, Кременчука, Пирятина та Київщини.

Своїми враженнями від участі у цьогорічному пленері  «Барви Малевича» поділилися – члени Національної спілку художників України, учасники міжнародних і всеукраїнських виставок Олексій Іванюк та Ігор Василевський.

Учасників пленеру привітала заступник міського голови Конотопської міської ради Тетяна Шерудило та подарувала учасникам пленеру книгу прихильниці таланту Казимира Малевича і дослідниці його творчості Ніни Велігоцької «Шляхами Малевича. Зупинка – Конотоп».

Поділився своїми враженнями від творчих робіт митців голова депутатської комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту, засобів масової інформації Віталій Бібік.

Урочисто привітала та вручила митцям дипломи, пам’ятні значки та ляльки – «обереги», на згадку про XIII-й Конотопський міський пленер «Барви Малевича» начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко.

Вперше, за роки проведення пленеру «Барви Малевича» до участі у ньому долучився поет, лауреат чисельних премій, наш земляк Михайло Шевченко, який був нагороджений почесним дипломом та значком на згадку від пленеру.

Всі бажаючі мали змогу ознайомитись із творчим доробком і переглянути роботи художників за результатами їх участі у XIII-му Конотопський міський пленер «Барви Малевича».