10 жовтня протягом дня на стадіоні «Юність» відбувалась відкрита першість міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. У змаганнях брали sorevnovучасть юні спортсмени з 7  міст, а саме: Конотоп, Шостка, Кролевець, Краснопілля, Бахмач, Батурин та Мена. Боротьба проходила у  різних вікових групах, починаючи з 2000-го до 2006 року народження та молодші. Також демонстрували свою вправність молоді атлети за різними дисциплінами, такими як біг на 100 м,  стрибками в довжину з розбігу, метання ядра, диску та списа. Загалом  у заході прийняло участь 170 легкоатлетів.

За результатами відкритої першості з легкої атлетики спортсмени з нашого міста вибороли 3 золотих медалі, 3  срібні та 4  бронзові. Як зазначив головний суддя змагань, старший тренер –  викладач відділення «Легка атлетика» Фельфнер Сергій Анатолійович: «Змаганні пройшли на гідному рівні, незважаючи на те, що погодні умови були несприятливі, однак всі пов’язані з цим труднощі тримали спортсменів в тонусі. Кожен з учасників демонстрував свою майстерність та  неабияку жагу до перемоги. Але як і скрізь перемагає найсильніший, хто багато тренується для досягнення гарних результатів».

Змагання були організовані відділом у справах молоді та спорту та проведені завдяки ініціативності та старанності колективу Конотопської  ДЮСШ М.Маміашвілі, за рахунок коштів міського бюджету.