Команда гімназистів у складі учнів 5-Б класу математичного відділення Поліни Бдуль, Анастасії Денисенко, Дениса Дрожа, Валерії Лазаренко та KONKURS GIMNучениці 5 класу відділення іноземних мов Дар’ї Кононюк під керівництвом учителя англійської мови Савченко Ольги Андріївни та вчителя інформатики Максименко Марини Миколаївни – єдині представники від України – взяли участь у Міжнародному конкурсі ENABLE Hackathon, метою якого було залучити учнів віком від 9 до 17 років разом з дорослими – наставниками до створення додатків, комп’ютерних ігр та інших інструментів, які б допомогли зменшити цькування (булінг) серед молоді. Ці інструменти повинні стимулювати позитивне ставлення до ближніх і допомагати людям замислюватися над власною поведінкою. Для багатьох дітей і молодих людей сьогодні булінг – дуже складна проблема, але рідко їм випадає шанс розв’язати її шляхом розробки власних креативних та неординарних рішень. У гімназистів такий шанс був, і вони ним скористалися.

Ми раді повідомити, що команда Конотопської гімназії ввійшла до шести команд переможців, серед яких, крім України, учні з Данії, Німеччини, Нідерландів, Коста-Ріки, Єгипту.

Ці команди зустрінуться 13 жовтня в Лондоні, щоб у рамках Європейського Тижня Коду EU Coding week 2015 продемонструвати свої ідеї й отримати подарунки. На жаль, наша команда не зможе здійснити подорож до Великобританії у зв’язку з відсутністю віз, але за допомогою сучасних технологій буде брати участь у даному заході. Побажаймо гімназистам вдалої презентації своїх наробок!