EKON TURNIRЗ 8 по 10 жовтня на базі Української академії банківської справи в Сумах відбувався обласний турнір юних економістів серед 16 команд учнів навчальних закладів Сумської області. Конотопську гімназію представляла команда «Дилема полоненого» у складі: учнів 7 м/сг класу Руслана Чаманова – капітана команди, Євгенія Батюти, Владислава Саухіна, учениці 6 сг/і класу Дар’ї Барабаш та учениці 5 м/б класу Яни Бойко. Гімназисти продемонстрували високий рівень командної гри, розв’язуючи складні економічні проблеми, доповідаючи, рецензуючи та захищаючи власну думку в наукових дискусіях, що дозволило їм не тільки вийти в фінал, але й посісти ІІ місце, поступившись тільки команді FORTUS школи №3. Вітаємо гімназистів та їх наставника Олександра Івановича Хричікова і бажаємо успіхів і нових перемог!!!