VOROTAПротягом 2015 року до виконавчого комітету Конотопської міської ради надійшло кілька звернень щодо облаштування в мікрорайоні «Загребелля» футбольного поля, або хоча б майданчика, що буде придатний для гри в футбол. Адже там роками не було відведеного для цього місця, лише пришкільне поле. Тож юнаки самі обрали собі для гри місце біля кільцевого розвороту трамваю №1, бо там найбільша незабудована ділянка, яка до того ж більш-менш рівна. Та повноцінною грою заняття на тій території важко було назвати, адже посередині неї  височіє біг-борд, стоїть вишка мобільного зв’язку, а зовсім впритул до неї знаходяться житлові будинки городян, що почувши галас хлопців, захоплених грою в футбол, одразу ж починали скаржитися на «гарячі лінії» усіх рівнів влади. До того ж юнаки були в постійній небезпеці, бо впритул до них заходив на розворот трамвай.

З цього питання профільним заступником міського голови Шерудило Тетяною Миколаївною із залученням працівників відділу у справах молоді та спорту спільно з молодими активістами було проведено ряд зустрічей в мікрорайоні. Результатом цих зустрічей стало обрання території біля молодшої ЗОШ№7, що нині пустує. Тож, погодивши місце, почали шукати шляхи для облаштування там майданчика.

Зважаючи на те, що бюджетних коштів на подібні заходи не передбачалося, проведення робіт стало можливим завдяки сприянню та допомозі небайдужих людей, які допомагали підготувати майданчик та подарували  ворота.

Тож за допомогу в облаштуванні території висловлюємо вдячність начальнику обласного управління ЖКГ Омельченко Тарасу Павловичу та заступнику міського голови Сергію Олексійовичу Скляру. За виконання робіт з грейдування та укатці майданчика висловлюємо вдячність Сумській філії «Конотопський райавтодор» в особі директора  Синиці Володимира Дмитровича.

Ворота з’явилися завдяки допомозі очільника фонду «Рідний Край» Сергія Миколайовича Талали.

11 жовтня працівники відділу у справах молоді та спорту, спеціалісти МЦФЗН «Спорт для всіх» разом з молодими футболістами мікрорайону встановили ворота, пофарбували їх та провели першу футбольну гру.

«Ми довго чекали на місце, де спокійно зможемо займатися нашим хобі. Та дуже вдячні всім, хто нам у цьому допоміг. Адже тепер ми маємо футбольний майданчик, зручний для нас та оточуючих», – ділиться враженнями Євгеній Ніколаєнко, юний активіст, який приклав немало зусиль для того, щоб майданчик таки з’явився.