Понад 1300 осіб похилого віку та інвалідів відвідують центр соціально-побутової реабілітації територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Тут створено умови для продовження повноцінного життя, спілкування та розкриття своїх талантів. У центрі працює бібліотека та читальний зал, медичний кабінет, гуртки різної спрямованості, групи здоров’я, клуб «Ще не вечір». Постійно організовуються та проводяться тематичні та святкові заходи, виставки робіт художньо-ужиткового мистецтва, лекції, екскурсії, турніри.

Крім того, відвідувачі терцентру можуть скористатися рядом соціально-побутових послуг, таких як: прання білизни, дрібний ремонт одягу та побутової техніки, послугами перукаря. З початку 2010 року було надано 509 таких послуг.

Шановні пенсіонери! Якщо вам самотньо, якщо ви бажаєте знайти нових друзів і корисно провести дозвілля, запрошуємо в територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, який розташований за адресою: м. Конотоп, вул. Красногірська, 31.