SVYATOOЗ метою вшанування захисників своєї Батьківщини у нашому місті вже другий рік поспіль саме на Покрову, в день, який раніше був одним із найголовніших свят запорізьких козаків, святкується День захисника України.

Напередодні цього свята 13.10.2015 біля  пам’ятного знаку на честь перемоги героїчної оборони Конотопської фортеці 1659 року відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. До присутніх на заході з вітальним словом звернувся керуючий справами виконкому Андрій Левченко. Присутні вшанували пам’ять усіх загиблих героїв України від сивої давнини і до сьогодення, зокрема конотопців, які втратили свої життя у зоні проведення антитерористичної операції, хвилиною мовчання.

Керівництво міста та громада поклали квіти до пам’ятного знаку на честь перемоги у Конотопській битві і віддали данину шани та поваги захисникам України.

По закінченню мітингу на великій професійній сцені, розташованій біля міського будинку культури «Зоряний», відбулося обласне патріотичне свято «Козацькому роду нема переводу» за участі талановитих виконавців області. Справжньою окрасою свята стали виступи конотопців – народного хорового колективу «Рідна пісня», вокального ансамблю «Козацька родина» (міський будинок культури «Зоряний», керівник Олександр Шерудило, концертмейстер Микола Супрун), зразкового хореографічного колективу «Free Dance» (міський будинок культури «Зоряний», керівник Людмила Омельченко), Анни Романенко та Альони Шевченко (дитяча музична школа № 2, керівник Вікторія Осташко).