У рамках реалізації проекту «Власний погляд на патріотизм», який реалізується за організаційної та фінансової підтримки обласного управлінняGOLOSOVANIE молоді та спорту, що ще  навесні виграла у обласному конкурсі проектів громадська організація «Молодіжний актив Конотопщини», було організовано та проведено конкурс соціальної реклами.

Він тривав з травня по вересень та проводився з метою утвердження патріотизму, активізації юнаків до призовної кампанії, популяризації волонтерського руху через створення соціальних макетів. Учасниками конкурсу могли стати всі бажаючі представники учнівської, студентської та трудової молоді віком 14-35 років. Також могли бути творчі групи молоді,
кількість осіб яких не обмежувалася. Конкурс проводився у двох номінаціях: наліпка та плакат, участь у ньому могли брати мешканці міст Конотопа, Глухова та Шостки.

Минулої середи в малому залі Конотопської міської ради відбулося розширене засідання активістів громадської організації «Молодіжний актив Конотопщини»  із залученням до його проведення журналістів,  працівників сфери реклами, активних громадських діячів міста.

У ході засідання було підбито підсумки конкурсу плакатів та наліпок, що відбувався в рамках реалізації проекту «Власний погляд на патріотизм», присутні переглянули ескізи, що надійшли для участі у конкурсі з міст. Шляхом відбору тих, що найбільш сподобалися, та  голосуванням було визначено 7 переможців у кожній з номінацій для кожного з міст-учасників.

Загалом до конкурсу надійшло 111 робіт з Конотопа,  15 – з Шостки та 11 – з Глухова. У зв’язку з великою кількістю робіт з Конотопу, організаторами було прийнято рішення обирати 2-х переможців в номінації «наліпка».

Одразу ж після того, як ескізи переможців будуть опрацьовані типографією та надруковані, в кожному з міст-учасників проекту відбудуться акції з розповсюдження друкованої продукції. Адже реалізація проекту «Власний погляд на патріотизм» триває.