KONZERT ATOНіщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона одна на всіх: війна,.. АТО… Хоч як би ми це не називали, та на сході нашої країни вже майже 2 роки триває військове протистояння.

Хтось бере у руки зброю і йде захищати рідну землю, хтось допомагає фізично чи фінансово, а хтось допомагає морально.

В прагненні підтримати наших відважних воїнів єднаються  дорослі та діти. Тож наймолодші конотопці теж схотіли  зробити те, що їм під силу. Малеча привітала концертом наших героїв, воїнів-земляків, подарувала їм найцінніше, що має, – свої таланти і висловила їм найщиріші слова вдячності за відвагу, мужність та героїзм.

Діти дуже хотіли, щоб хоч на хвильку вояків залишили спогади війни і вони поринули в атмосферу свята, яке юні конотопці старанно  підготували.

Концерт відбувся одразу після Дня захисника України, що також стало знаковим, адже при підготовці дату обирали самі маленькі організатори, а вже дорослі підмітили, що їх вибір припав зовсім поруч із державним святом.

Наймолодшій учасниці концерту ледь виповнилося 6 років, однак вона, Вероніка Третьякова, вже вдало читала вірші про те, як вона чекала свого тату з АТО і як дочекалася, в яких бажала перемоги  нашим воякам.

Наприкінці заходу солдати аплодували дітям стоячи та пропонували повторити концерт з початку ще раз, адже їм дуже сподобалося. Дехто підходив до малечі та дякував їм за свято.

Концерт складався з 23 художніх номерів, а його ведучими стали учні Конотопської гімназії  Анастасія Рошка та Олександр Клименко, які витримали понад 2 години виступу під керівництвом педагога-організатора Аліси Постол.

Загалом у заході взяло участь 11 дитячих колективів та 8 виконавці.  А саме: Катерина Тимошевська, Анна Осадча,  Андрій Черненко, Альона Шевченко, Катерина Петрушенко та Олександра Черненко – учні дитячої музичної школи №2, керівник Вікторія Осташко; вихованці дитячого навчального закладу «Вербиченька»; хореографічний колектив «Мрія» центру дитячої та юнацької творчості, керівник Анна Юрченко; Дробяска Марія та Повидиш Софія, учениці театрального колективу дитячої музичної школи, керівник Юлія Дехтяр;  вокально-хореографічний ансамбль «До-Мі-Солька» центру дитячої та юнацької творчості, керівник Юлія Гланц; дитячо-юнацький танцювальний клуб «Фристайл», керівник Логвинова Олена; хореографічний колектив «Едельвейс» міського будинку культури «Сучасник», керівник Прокопець Наталія; колектив сучасного танцю «Сузір’я» центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ірина Корольова; колектив сучасного танцю «La Style» міського будинку культури «Сучасник», керівник Тетяна Грищенко; ансамбль бального танцю «Тріумф», керівник Антон Васюта; хореографічний колектив міського будинку культури «Сучасник».

За організацію концерту взялися  міський будинок  культури  «Сучасник» та відділ міської ради у справах молоді та спорту за сприяння заступника міського голови Тетяни Миколаївни Шерудило.

«Діти не просто організували концерт, вони подарували нам шалений запас енергії на довгий час вперед, дивлячись на те, як вони стараються для нас, наші серця наповнювала радість, гордість та почуття того, що все, що ми робимо там на сході, недарма», – зазначив один з глядачів заходу.