Нещодавно в приміщенні міської ради під керівництвом заступника міського голови Максима Бурдавіцина відбулося засідання міської наглядової ради за розподілом і утриманням житла в гуртожитках. Під час засідання було розглянуто порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень гуртожитків у власність громадян, який згідно з Наказом Міністерства житлово-комунального господарства України нещодавно вступив у дію. За результатами засідання було вирішено через бюро технічної інвентаризації відновити інвентаризаційні матеріали на гуртожитки, які передані до комунальної власності територіальної громади міста. На підставі нових інвентаризаційних справ будуть встановлені номери кімнат, їх загальна і житлова площа та інші необхідні дані.