27 жовтня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання конотопців відповідав керуючий справами виконкому Левченко Андрій Миколайович

На «гарячу» лінію зателефонувало 16 городян, було озвучено 18 проблемних питань, які стосувались як особисто зателефонувавших, так і питань життєдіяльності міста.

Перші дозвонювачі цікавились підсумками виборів міського голови по місту.

Також конотопці скаржились на відсутність опалення в гуртожитках КІПТу, неможливість зателефонувати до газового господарства, відсутність сигналу проводового радіо. Декілька городян повідомили про те, що у світлий час доби включено вуличне освітлення.

Мешканці міста озвучили питання прибирання тротуарів на відрізку вулиці Генерала Тхора, відсутності тротуару на частині вул.Лісового, протікання каналізації в будинку по вул.Лазаревського та відсутності освітлення на першому поверсі в одному з під’їздів будинку по вул.Успенсько-Троїцькій.

На кожне звернення Андрієм Миколайовичем було надано роз’яснення. З тих питань, які потребували вирішення, відповідальним фахівцям були надані відповідні доручення.

Усі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, поставити питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9.00 до 10.00 години за телефоном 15-06.