VYKONKOM SYOGODNYA27 жовтня 2015 року під головуванням міського голови  Дзеда Василя Івановича відбулося чергове засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради.

На засіданні були присутні 11 членів виконавчого комітету, заступник прокурора Конотопської міжрайонної прокуратури Наталіч А.А., в.о.начальника Конотопської ОДПІ ГУ ДФС в Сумській області Чеботарьов Ю.Ю., керівники державних установ міста, керівники виконавчих органів міської ради та представники засобів масової інформації.

На засіданні було розглянуто 1 основне питання:

-«Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Конотопа за 9 місяців 2015 року», з якого доповіла Шуранкова Ірина  Іванівна – начальник відділу аналізу та прогнозування економічного розвитку міста управління економіки Конотопської міської ради.

Після розгляду питань членами виконкому були затверджені відповідні рішення.

Загалом на засіданні виконавчого комітету було заслухано 25 рішень, які надійшли від виконавчих органів міської ради.

Після засідання виконкому міський голова Василь Іванович Дзед подякував нинішньому складу виконкому за роботу.

Наступне засідання виконавчого комітету міської ради планується   30 листопада 2015 року.