Завдяки підтримці депутатського корпусу, постійній його роботі над розвитком спортивного іміджу міста у цьому році наша команда, футбольний клуб «Локомотив», змогла взяти участь у Першості Сумської області з футболу та виборола в ній перше місце, до того ж  кращим гравцем першості  був визнаний гравець нашої команди Тєрєхов Ігор.

Збірна команда нашого міста «Локомотив» протягом усього сезону демонструвала гарну злагоджену гру та переможну стратегію.  Беручи до уваги, що ігри відбувалися за системою «по колу», що передбачає гру кожної з команд з усіма суперниками по 2 матчі, наші хлопці жодного разу не програли. У їх активі з 14 проведених  ігор нараховується 2 нічиїх та 12 перемог.

Вперше граючи на обласному рівні, команда «Локомотив» показала блискучий результат. За кількістю набраних очок «Локомотив» обійшов свого головного суперника ФК «Тростянець» з рахунком 38:35, ставши абсолютним переможцем.

Тож 28 жовтня у великому залі міської ради відбулося нагородження футбольного клубу «Локомотив», міським головою Василем Дзедом та депутатом міської ради, головою Федерації футболу міста Олександром Кирієм. Гравці отримали красень Кубок та медалі переможців Першості області з футболу, кращому гравцю першості було вручено пам’ятну статуетку.

«Шановні футболісти, кожним з вас по праву пишається наше місто, адже ви доклали колосальних зусиль, щоб здобути перемогу та гідно представили Конотоп на рівні області. У сою чергу  я обіцяю і надалі робити все можливе для розвитку спорту у місті та всіляко підтримувати  жагу спортсменів до спортивних  звершень, щоб наші діти мали  шанс на гідне майбутнє», – зазначив Олександр Кирій.

Тож вітаємо хлопців з перемогою, бажаємо їм в подальшому наснаги до гри та нових перемог.