29 жовтня Конотопська гімназія отримала European Quality Label (Європейський знак якості) за успішну реалізацію проектів “Interesting Mathematics”(Цікава математика) та “European cookbook”(Європейська кулінарна книга). Щиро вітаємо гімназистів та їх талановитого координатора Савченко Ольгу Андріївну з високим визнанням їх креативних та інноваційних проектів!

European Quality Label (Європейський знак якості)– відзнака, що засвідчує якість та успішність проекту на рівні всієї Європи. Переможців щорічно обирає Центральна служба підтримки програми (CSS). Ця нагорода стала доступною українцям з жовтня 2015 року.

Учасниками конкурсу на отримання цієї відзнаки стають лише ті проекти, що отримали як мінімум дві відзнаки National Quality Label від різних країн-учасниць проекту.

Нагадуємо, що протягом літнього періоду проекти “Interesting Mathematics” та “European cookbook” були відзначені National Quality Label (Національний знак якості).

Наявність даних відзнак свідчить про те, що діяльність вчителя та учнів в проектах Міжнародної програми eTwinning є високопрофесійною. Тепер гімназисти разом з їх координатором можуть взяти участь у конкурсі на отримання нагороди European Prize.