Після виборів відділи ведення Державного реєстру по всій країни отримують від дільничних виборчих комісій повідомлення про виправлення, що reyestri_viborcivмали місце в уточненому списку виборців, не винятком є і відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради. Кожна дільнична виборча комісія мала право в день голосування виправляти технічні неточності в списку виборців. Крім того, деякі особи були виключені зі списків за рішенням виборчих комісій на підставі повідомлень відділу ведення Державного реєстру виборців. Таких дільниць було 12, інформація про виключення стосувалась 15 осіб, це ті особи, які після виготовлення списків виборців були шпиталізовані та їх внесли до списків виборців в лікувальних закладах.

Інформацію про неточності надавали відділу в оперативному порядку і члени дільничних виборчих комісій, і голови квартальних комітетів, і пересічні небайдужі громадяни. Вся ця інформація підлягає перевірці і в повному обсязі була включена до запитів до суб’єктів подання інформації, визначених статтею 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців». Відділом ведення Державного реєстру виборців зроблено запити до: Державної міграційної служби – щодо 27 осіб, відділкової лікарні станції Конотоп – щодо постійної нездатності 4 громадян самостійно пересуватись  та Центральної районної лікарні – щодо 5 громадян, відділу РАЦС – щодо 2 померлих громадян.

Крім того громадяни зверталися до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявами про виправлення неточностей як заздалегідь, до виготовлення уточненого списку, так і в день виборів та після того, як вибори відбулися. У відділі зареєстровано 78 заяв громадян, з них: 27 заяв – про включення громадян до Державного реєстру виборців, 16 заяв – про внесення змін до персональних даних, 35 заяв – про зміну виборчої адреси.

Із загальної кількості заяв одна визнана безпідставною, оскільки за результатами перевірки Державною міграційною службою повідомлено, що громадянин виписаний за рішенням суду, тобто не має права бути зареєстрований за зазначеною в заяві виборчою адресою.

Відділ ведення Державного реєстру виборців звертається до всіх громадян, які помітили неточності в уточненому списку виборців, повідомити конкретну інформацію, а саме прізвище, ім’я, по-батькові виборця, в персональних даних якого помічені неточності, та, по можливості, суть змін, що необхідно внести. По кожній такій інформації буде зроблено офіційний запит до відповідної установи чи організації та за його результатами неточності будуть виправлені.

Сподіваємось на дієву та ефективну співпрацю, що унеможливить негативні моменти, пов’язані з якістю виборчих списків на майбутніх виборах.

Наша адреса: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради). При собі мати паспорт або документ, що підтверджує зміни в персональних даних.