ZAVALIY31 жовтня в міському будинку культури «Зоряний»  відбувся творчий вечір «Життя у стилі танго» учасника народного театру «Ми» Сергія Завалія, присвячений 50-річчю артиста. Глядачі мали змогу насолодитись різноманітними номерами – від хореографічних та вокальних – до театральних та драматичних. І майже в кожному номері Сергій Анатолійович брав участь, адже прояви  його таланту – безмежні. На суд глядачів були представлені уривки з вистав – «Трьохгрошова опера», «Дорога Памела», «Барикади думок» у виконанні народного театру «Ми» міського будинку культури «Зоряний» (керівник Марина Люшина). Також зі сцени того вечора лунала чудова поезія Сергія Завалія, яку виконував як сам автор, так і більш юні артисти. Уважні поціновувачі культурно-мистецьких проектів мали змогу знову насолодитися танцем «Танго» – одним з найяскравіших номерів популярного міського проекту «Танцюю для тебе», в якому Сергій Завалій  разом з Людмилою Омельченко здобув почесне 2 місце.

На творчому вечорі були присутні багато друзів та колег Сергія Завалія, адже ця непересічна особистість має надзвичайно багато захоплень та уподобань. Тож не дивно, що багато з них вітали ювіляра зі сцени і дарували творчі номери – це і Клуб любителів анекдотів та веселих історій «Весела піца», і колишні учасники народного драматичного колективу міського будинку культури «Зоряний», клуб любителів гітари «КЛюГ» і колектив «Z-BAND», солісти – Анна Романенко, Олександр Лизько, Інесса Лизько, юні танцівники – Олеся Лузан та Владислав Ковтун.

Багато теплих слів на адресу Сергія Завалія лунало від студентів, випускників Сергія Анатолійовича та найдорожчих людей. Також на святі були присутні почесні гості – заступник міського голови Тетяна Шерудило, начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко та голова профспілкового комітету працівників освіти Олена Бугара. Вони привітали Сергія Завалія з ювілеєм і побажали йому подальших творчих звершень у майбутньому.