PRYZOVУ відповідності до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», Постанови кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 (із змінами) з 1 жовтня по 30 листопада 2015 року проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань України. А саме:

до ЗС України (Сухопутні війська, Повітряні Сили, Військово-Морські Сили)

до Національної гвардії МВС України ;

до Державної спеціальної служби транспорту.

На строкову військову службу призиваються громадяни України чоловічої статті , придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час , яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років , та старших осіб, які не досягли 27 річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. 18- і 19-річні громадяни України можуть піти служити, але тільки за власним бажанням.

Термін служби незалежно від виду Збройних сил України продовжено до 18 місяців, особи з вищою освітою (магістри) служитимуть 12 місяців.

Усі призовники користуватимуться соціальними гарантіями та пільгами у відповідності до Законів України. Зокрема, тим особам , хто вже працював має гарантовано зберегтися місце праці та його середній заробіток, не зважаючи на форму власності підприємства.

Призовники, які призиваються на строкову військову службу, не проходять службу в зоні АТО.

Держава бере на себе зобов’язання із повного забезпечення строковиків обмундируванням, харчуванням.

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 587 затверджено   порядок виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу  в розмірі двох мінімальних заробітних плат.