9 листопада 2015 року в рамках відзначення Дня української писемності та мови з метою сприяння утвердженню державного статусу української DEN` PYSEMNOSTYмови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання шани до культури і традицій українського народу в загальноосвітніх навчальних закладах міста  організовано та проведено єдиний урок «Світло розуміння книжкового». Учасниками уроку стали учні 1-8-х, 10-х класів, шкільні бібліотекарі, учителі-предметники, класні керівники та адміністрація навчальних закладів. При цьому, організаційним центром підготовки заходів стала шкільна бібліотека, що координувала діяльність педагогічного колективу та учнів.

Цього ж дня об 11.00 у навчальних закладах було організоване написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності, до участі в якому залучено 55 учнів та 20 педагогічних працівників.

Загальноміське свято «Кришталь моєї мови дорогої», присвячене Дню української писемності, відбулося о 14.00 на базі СШ№3. У ньому взяли  участь учні та усі  вчителі української мови.