DEN` KUL`TURY9 листопада 2015 року в приміщенні Центральної міської бібліотеки ім.С. І.Пономарьова відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

До присутніх у залі працівників культури з теплими словами  привітання та вдячності за їх сумлінну працю, великий внесок у розвиток культури нашого міста звернулися та вручили нагороди кращим працівникам закладів культури – заступник міського голови Конотопської міської ради Тетяна Шерудило та головний спеціаліст відділу культури і туризму Конотопської міської ради Павло Степанідін.

Спільно із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва в Україні відзначають День української писемності та мови. Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.

Особливу увагу збереженню і розповсюдженню української мови в суспільстві приділяють бібліотекарі. Ці люди дарують радість і можливість поринати в фантастичний світ книги, несуть любов до української мови, до рідного краю, повагу до народної мудрості та творчості. Саме тому, під час свята з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва та Дня української писемності й мови, була проведена розважальна вікторина «Подорож океаном української мови».

Святкового настрою заходу надали мелодії у виконанні дуету викладачів

дитячої музичної школи № 1 Ольги Буток та Миколи Супруна.