7-8.11.2015 року в місті Біла Церква відбувся 1-й ОБ’ЕДНАНИЙ КУБОК УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ФЕДЕРАЦІЙ КАРАТЕ та ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇKARATE КАРАТЕ «ІКА ГОСОКУ РЮ БУДО».В змаганнях взяли участь 224 спортсмени, які представили 14 клубів з 9 областей України. За команду КМО «Воїн» міста Конотоп, виступали: Пономарьов Артур, Талала Владислав, Супрун Владислав, Новиков Ярослав, Омельченко Сергій, Било Владислав, Садовничий Тарас, Москаленко Андрій, Рибалов Роман, Комар Валерій, Нестеренко Денис та Пономарьова Каріна. У загальнокомандному заліку серед клубів команда нашого міста посіла ІІІ-е місце, а серед областей –перше. Загалом наші спортсмени привезли 13 медалей, серед них: 6 за перше, 5 за друге, 2 за третє місце. Окремо хочеться відзначити виступ Пономарьової Каріни, яка стала ГРАНД-ЧЕМПІОНКОЮ в розділі «Ката» серед дівчат 14-15 років.

KARATE2KARATE3KARATE4