12 листопада 2015 року у дитячому розважальному центрі «КАЛЕЙДОСКОП» за сприяння депутата Конотопської міської ради Олександра Вікторовича Кирія відбувся благодійний захід на підтримку дітей з сімей, які потрапили в складні життєві обставини та мають скрутне матеріальне становище.

До участі у заході, за допомогою міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, було запрошено більше 40 дітей різного віку. Увесь розважальний комплекс був у їх розпорядженні з 13:00-17:00 години, разом з аніматором малеча з задоволенням бешкетувала, відпочивала та гралася, а по закінченню кожну дитину чекав солодкий сюрприз.

Олександр Вікторович пообіцяв, що це лише початок і надалі подібні заходи стануть традиційними, адже діти з таких родин, нажаль, без допомоги сторонніх людей, не мають можливості відвідувати подібні ігрові центри. Окрім цього вже планується низка благодійних акцій та заходів з нагоди Дня Святого Миколая, та Нового Року адже це пора коли мають здійснюватися бажання малечі.

«Сьогодні у наших дітей справжнє свято, адже від кількості ігор у них просто розбігаються очі, до того ж раніше сюди ми не приходили ніколи. Думаю, тепер дітям буде гарний стимул добре себе поводити та гарно вчитись, щоб ще отримати таку можливість», – зазначила мама  учасника акції.