ПАТ «Бліц- Інформ» 20 листопада 2015 року у м. Суми буде проведений бізнес- конференції у рамках спільного проекту газети «БІЗНЕС», AT «Укрексімбанк» та Української бізнес асоціації «Будуємо бізнес нової країни разом. Дні малого та середнього бізнесу в регіонах країни».

Основними питаннями до обговорення будуть створення й відпрацювання механізму спрощення умов ведення бізнесу та допомоги місцевій владі у просуванні реальних реформ, механізми консолідованої участі бізнес-спільноти у прийнятті рішень владою, нові ресурсні можливості для розвитку малого і середнього бізнесу, а також доступ бізнесу до фінансових ресурсів.

Конференції у рамках проекту вже успішно відбулися в Одеській, Київській, Дніпропетровській, Вінницькій, Чернігівській та Черкаській областях. Репортаж про ці заходи опубліковані в газеті «БІЗНЕС» та на сайті www.business.ua. Участь у бізнес-конференції для представників бізнесу безкоштовна та за попередньою реєстрацією (програма проведення та реєстраційна форма додаються). Контактна особа – Кукса Ганна Анатоліївна, тел. (0542) 619-587, 067-4348073, e-mail: akuksa@blitz.kiev.ua.

У зв’язку з вищевикладеним, запрошуємо бажаючих представників малого і середнього бізнесу міста Конотоп, прийняти участь у бізнес-конференції.

БУДУЄМО БІЗНЕС НОВОЇ КРАЇНИ РАЗОМ.

Дні малого і середнього бізнесу в регіонах України

Захід відбудеться 20 листопада 2015 року з 10:00 до 13:00

м.Суми, вул. Іллінська, 7а, 2-й поверх (Торгово-промислова палата. Конференц-зал) Початок реєстрації о 09:30.

Питання дискусійної панелі:

1. Дерегуляція бізнесу. Створення й відпрацювання механізму спрощення умов ведення бізнесу та допомога місцевій владі у просуванні реальних реформ.
  2. Механізми консолідованої участі бізнес-спільноти у прийнятті рішень владою.
  3. Нові ресурсні можливості в умовах виживання МСБ.
  4. Доступ бізнесу до фінансових ресурсів. Проблемні моменти у фінансуванні МСБ.

Модератор: Володимир Чеповищ шеф-редактор газети БІЗНЕС, генеральний директор видавництва «Бліц-Інформ»

Спікери:

Олексій Чуєв, виконавчий директор Української Бізнес Асоціації Сергій ОпрЯу член Наглядової ради Громадянської платформи «Нова країна» Владлен Дєдков, керівник управління малого та середнього бізнесу АТ «Укрексімбанк» Володимир Мозговий, керуючий філією АТ «Укрексімбанк» у м. Суми.

Участь у бізнес-конференції для представників бізнесу безкоштовна та лише за попередньою реєстрацією! Реєстраційна форма додається.

З питань участі у заході в якості гостя, спікера чи партнера, звертайтесь за men. (067) 4348073, (050)7424338, (<0542)619587; email akuksamJitz.kiev.ua