15 листопада 2015 року відбулись міські змагання з більярду та настільного тенісу серед людей з обмеженими можливостями, присвячені SSSSSSSSSSSSSSМіжнародному Дню інвалідів, в яких взяли участь 28 учасників. Змагання були організовані міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради в приміщенні спортивного клубу «Інваспорту».

За підсумками змагань з настільного тенісу перше місце посів  Коломієць Володимир, II місце – Калуш Сергій, III місце – Бельтюков Валерій.

У підсумку змагань з більярду перше місце посів  Кошель Анатолій, II місце – Біркун Володимир, III місце – Войтенко Василь.

Усі переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».