1 SESSSSSSSIYA18 листопада відбулась перша сесія Конотопської міської ради сьомого скликання, на яку завітали представники громадсько-політичного життя міста, керівники підприємств та установ, депутати минулих скликань. Розпочалась вона зі спільного виконання  Державного Гімну України.

До молитви й благословення на добру і плідну працю в єдності новообраних представників конотопської громади закликав о.Степан, який був запрошений на цю сесію.

Першим питанням порядку денного було озвучення головою міської виборчої комісії Наталією Мокрицькою офіційної інформації про підсумки виборів, визнання повноважень та реєстрацію міського голови Конотопа та депутатів Конотопської міської ради. Отже, міським головою міста Конотопа обрано Семеніхіна Артема Юрійовича, до Конотопської міської ради сьомого скликання обрано 36 депутатів, з яких на засіданні сесії були присутні 32.

Далі голова міської виборчої комісії Наталія Мокрицька вручила новообраному міському голові Артему Семеніхіну посвідчення міського голови, а посвідчення депутата Конотопської міської ради – новообраним депутатам.

Артем Юрійович подякував виборцям за довіру й підтримку, а виборчій комісії – за їх роботу.

Вже під головуванням міського голови Семеніхіна А.Ю. та за його пропозицію  з метою забезпечення заробітною платою працівників бюджетної сфери депутати проголосували за внесення змін до міського бюджету на 2015 рік та внесли зміни до міської програми розвитку електротранспорту на 2007-2015 роки. Ці рішення були одноголосно підтримані депутатами.1 SESSSSSSSIYA2