Відповідно до листа управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації від 19.11.2015 №2237/04 доводимо до вашого відома, що 21-22 листопада 2015 року в м. Суми (ДПЗО СТ «Ровесник») Громадською організацією «Бюро аналізу політики» проводитиметься тренінг на тему «Як написати грантову заявку».

Учасниками тренінгу можуть бути представники молоді, громадських організацій, структур по роботі з молодію та зацікавлені особи.

Витрати на проживання, харчування, довіз учасників до та з місця проведення тренінгу, а також витрати на проїзд учасників до м. Суми та у зворотному напрямку здійснюється за рахунок організаторів у разі наявності оригіналів проїзних документів (квитків).

Реєстрація учасників тренінгу відбудеться з 09.00 до 09.30 ранку 21 листопада 2015 року за адресою: м.Суми, Покровська площа, 6 (редакція газети «Панорама»).