21 листопада 2015 року з 16.00 до 22.00 у приміщенні колишнього будинку культури ВРЗ відбувся  традиційний благодійний рок-фестиваль «Важка vazhka dilyankaділянка VІІ», у програмі якого  виступили  гурти: «Мрія життя», «Моноліт», «Новий день», «State Road», «FROM INSIDE OUT», «Broadcast of Sinners», «Wrong Habit», інструментальний колектив МБК «Сучасник». Тож кожен любитель рок-музики міг знайти собі колектив до душі.

Захід був організований з благодійною метою, ініціатори проведення фестивалю – рок-гурт «Новий день» ставив головним завданням фестивалю збір коштів на лікування їх подруги Анастасії Кліндухової. Вже протягом 3 років саме цей захід  допомагає їй у тяжкій боротьбі з хворобою. У ході проведення фестивалю було зібрано 5 322 грн., усі отримані кошти під кінець фестивалю на сцені були передані на лікування Анастасії Кліндухової.

Організатори заходу дякують за підтримку Конотопському інституту СумДу, Політехнічному технікуму КІСумДУ, відділу міської ради у справах молоді та спорту, відділу культури та туризму Конотопської міської ради, МБК «Зоряний», МБК «Сучасник», МЦФЗН «Спорт для всіх».

Проведення заходу стало можливим завдяки фінансовій підтримці:  Рошкован Валерії Василівні, директора “Міжнародного благодійного фонду “Крила Надії”, Рошкована Андрія Георгійовича, директора  ТВФ «Зурбаган», Щербини Олександра Борисовича, керівника туристичної агенції «Подорожі та відпочинок», Мирошниченка Сергія Михайловича,  власника магазина «Мотор+», Сук  Володимира Леонідовича,  директора магазина «Буд Центр», Пушкарьова Олександра Олександровича, власника магазину «Дельта», Зимовця Романа Олексійовича, керівника фірми «МАКС», Валового Михайла Васильовича, директора малого приватного підприємства «ВМВ», Глущенка Ярослава, директора «ФОП Глущенко», інтернет-магазину електроніки «Narashvat24» (http://n24.com.ua), Зайця Владислава Олеговича, керівника магазину «Зайка».