21.11.2015 у рамках проведення спартакіади серед інвалідів різних нозологій, присвяченій Міжнародному дню інвалідів, відбулись змагання з стрільби з пневматичної зброї. Вони відбувалися у стрілецькому тирі політехнічного технікуму КІСумДУ під пильним керівництвом майстра спорту СРСР зі стрільби – Каліуша Сергія Петровича.
У змаганнях взяли участь близько 20 спортсменів, кожен з яких за своєю життєвою позицією та ставленням до оточуючого світу вже є переможцем, адже, попри фізичні вади, вони ведуть активний, спортивний спосіб життя. Адже змагання несуть в собі ще й регулярну тривалу підготовку, а людям даної категорії дещо важче робити все це. Навіть щоб дістатися до місця тренування, не говорячи вже про самі заняття та колосальні сили, моральні та фізичні, які для цього потрібні.
За результатами змагань переможцями стали: перше місце – Масько Євгеній; друге – Вєлічко Євгеній, а третє – Данілович Володимир.
Як зазначив директор спортивного клубу «Інваспорт» Литвинов В.М.: «Ми підтримуємо всіх людей, які зштовхнулися з різними вадами здоров’я, адже це є необхідним для підвищення морального духу кожного. Ще у рамках спартакіади будуть проходити змагання з шахів, шашок, дартсу. Я вважаю, що ми разом з відділом міської ради у справах молоді та спорту проведемо гарні змагання, які допоможуть інвалідам відчути смак повноцінного життя».