23 листопада міський голова Артем Семеніхін провів робочу нараду з керівниками виконавчих органів Конотопської міської ради та керівниками APARATNA V40RAкомунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув, проінформував Зоць Олександр Вікторович – заступник начальника Конотопського відділу поліції (м.Конотоп) Головного Управління Національної поліції в Сумській області.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Примак Ян Петрович проінформував про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень та стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги населенням.

Про передачу пологового будинку на баланс КЗ «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова доповіла начальник відділу комунального майна Конотопської міської ради  Білоус Інна Григорівна; за її словами дана будівля вже знаходиться на балансі ЦРЛ.

Про роботу КП «Муніципалітет» звітувала в.о. директора комунального підприємства Загата Наталія Геннадіївна.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку, проінформувала начальник міського фінансового управління Кармалига Олена Павлівна.

Про споживання енергоносіїв бюджетними закладами інформували начальник відділу освіти Конотопської міської ради Беспала Ольга Віталіївна та головний лікар КЗ «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова Носач Володимир Вікторович.

Про взаємодію міської ради з громадськими формуваннями щодо надання волонтерської допомоги військовослужбовцям м.Конотопа, які перебувають в зоні АТО, та їх сім’ям доповів Мусієнко Сергій Володимирович – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами міської ради.

Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО, та переселенців, які прибувають із зони АТО на територію м.Конотопа, інформувала начальник управління соціального захисту населення Розанова Оксана Михайлівна.

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Наталія Анатоліївна інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув, та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради Артем Юрійович надав доручення начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради Яну Примаку організувати роботу з прибирання сміття вздовж трамвайних колій в районі вул.Виконкомівської, а також з прибирання сміття по обидва боки залізничної колії в районі колієпроводу, що знаходиться по вул.Успенсько-Троїцькій. Також міський голова звернувся до керівників УЖКГ та міського управління соціального захисту населення вивчити питання участі в державних програмах з будівництва житла для учасників АТО і надати свої пропозиції.

Артем Юрійович наголосив, що надалі дії міської влади повинні бути відкритими і зрозумілими для конотопців, через те керівники виконавчих органів ради повинні постійно виступати на телебаченні та радіо і розповідати про свою роботу городянам у прямому ефірі. Міський голова також ініціював створення на сайті міської ради сторінки цінових пропозицій, де буде розміщуватися інформація розпорядників коштів про поточну закупівлю товарів чи послуг.

Працівники міської ради повинні бути патріотами свого міста і все робити для того, щоб містяни себе почували комфортно підсумував нараду новобраний очільник міста.