PRO DEN GIDNOSTYНа виконання Указу Президента України від 09.11.2015 № 633/2015 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи», відповідно до листа обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 16.11.2015 № 931 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи», з метою гідного відзначення у 2015 р. річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції (2004 р.) та Революції Гідності (2013-2014 рр.), віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави у закладі проведені такі заходи з 16 по 21 листопада 2015 року у загальноосвітніх навчальних закладах міста були проведені такі заходи до дня Гідності і Свободи:

1 – 4 класи:

– тематичні виховні години «Герої серед нас», бесіди «Хто для тебе справжній герой?», «Та земля найкраща, де родився ти», «Ми діти твої, Україно!»;

– уроки мужності «Я пишаюсь тобою, мій рідний народе!»;

– майстер-класи з виготовлення листівок та оберегів для бійців АТО;

– виставка літератури у шкільній бібліотеці до Дня Гідності та Свободи;

– конкурс дитячих малюнків «Ми – українці, ми діти Кобзаря»;

5 – 11 класи:

– уроки пам′яті «Герої не вмирають», «Ми пам’ятаємо!» «Prai of Ukraine» із запрошенням воїнів-захисників Батьківщини;

– круглі столи «Андрій Шептицький – митрополит Української Греко-Католицької церкви. Справжній син українського народу», «Україна гідна Свободи», «День Гідності і Свободи – крок у Європу»;

– тематичні виставки, зустрічі з воїнами АТО, перегляд документальних фільмів («Добровольці Божої готи», «Євромайдан – як все починалося»), усний журнал «Від громадянина України – до громадянина Землі»;

– загальношкільні лінійки, лінійки-реквієм «Чую, земле, твоє дихання, розумію твій тихий сум…»; благодійні акції «Зігріємо любов′ю»;

– майстер-класи з виготовлення листівок, панно; виготовлення стіннівок, тематичних куточків; екскурсії до музею.