24 листопада в приміщенні міської ради відбулась зустріч міського голови Артема Семеніхіна з активістами громадської організації «КЛУБ BRYFFINGGРИБОЛОВІВ КОНОТОПЩИНИ», з керівниками міських ринків, представниками міської поліції та прокуратури з приводу незаконної торгівлі рибою в місті. Представники громадської організації поскаржились на безконтрольне знищення риби на річках та озерах району, незаконну торгівлю  рибою в невстановлених місцях та висловили невдоволення роботою рибінспектора, який не реагує на їх звернення. Після чого міський голова запевнив присутніх у своїй підтримці та готовності відстоювати інтереси громади в Сумах, де знаходиться офіс Управління охорони, використання і відтворення водних бiоресурсiв та регулювання рибальства в Сумській області.