Цього року Сумська обласна організація Національної спілки письменників України відзначила 30 річний ювілей. Не залишилась осторонь цієї IMG_6332події центральна міська бібліотека ім. С. І. Пономарьова, на базі якої  24 листопада було проведено літературну вітальню «Ми працю любимо,        що в творчість перейшла».

На зустріч із шанувальниками слова завітали голова Сумської організації національної спілки письменників України Олександр Вертіль та члени Сумської письменницької організації – Петро Нестеренко та Надія Петренко.

Півторагодинне свято дало можливість висловитись не тільки майстрам красного письменства, а також презентувати нову книгу Олександра Вертіля «Олександр Шапаренко: на гребені хвиль», присвячену відомому далеко за межами нашої країни сумському спортсмену, який входить до десятки кращих спортсменів України XX століття.

Маємо надію, що це свято запам’ятається і присутні шанувальники красного письменства згадуватимуть поезію Олександра Вертіля та Надії Петренко, згадуватимуть незабутню зустріч з дворазовим олімпійським чемпіоном та багаторазовим чемпіоном світу з веслування на байдарках Олександром Шапаренко, який поділився спогадами про своє спортивне минуле.

Маємо надію, що даний захід за участю відомих гостей з міста Суми буде не останнім, і вони і надалі даруватимуть свою чудову творчість мешканцям нашого міста.