З листопада 2015 року з’явилася нова послуга для клієнтів ПАТ«Сумигаз» – Особистий кабінет. Цей Web-сервіс забезпечує споживачам природного газу комфортне управління своїм особовим рахунком.

Зареєструватися і користуватися Особистим кабінетом можуть споживачі природного газу – фізичні особи (що використовують газ на побутові потреби або приватні підприємці), на чиє ім’я відкрито особовий рахунок. Реєстрація відкриває клієнту доступ до своїх даних в абонентській базі компанії.

Новий сервіс дозволяє мешканцям Сумської області заощадити свій час. В Особистому кабінеті клієнти газового господарства у будь-який зручний для себе час можуть дізнатися про свій тариф, перевірити поточний баланс, внести показання лічильника, подивитися історію платежів, заплатити за газ прямо з кабінету онлайн.

«Ми спрямовуємо свої зусилля на покращення якості обслуговування наших клієнтів. Завдяки сервісу Особистий кабінет у споживачів з’явилась можливість прямого зв’язку з постачальником природного газу. Через Особистий кабінет можна поставити запитання, залишити відгук, записатися на прийом до керівництва. Звернення направляються до контакт-центру, який відповідає на всі поставлені питання і надає вичерпну інформацію», – зазначив начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Сумигаз» Едуард Онищенко.

Особистий кабінет – це зручний та ефективний сервіс керування розрахунками за спожитий природний газ. Безкоштовний web-сервіс дає змогу зареєструватись, знаючи № особового рахунку та останню суму оплати за послуги газопостачання. Реєстрація займає всього кілька хвилин.

Просимо звернути увагу на те, що Особистий кабінет перший час буде працювати в тестовому режимі. Якщо Ви побачите неточності у роботі – пишіть на адресу support@104.ua або відправте нам лист безпосередньо з Вашого кабінету.

Детальнішу інформацію та інструкції щодо реєстрації в Особовому кабінеті можна дізнатися на сайті 104.ua або зателефонувавши в контакт-центр для споживачів природного газу Сумщини за номерами: (0542) 70-30-04, 76-73-04.