Step up 201528 листопада  міський будинок культури «Сучасник» гостинно відкрив двері для поціновувачів краси його Величності – танцю.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто загинув мученицькою смертю під час найстрашнішого терору ХХ-го століття проти українського народу – голодоморів 22-го, 32-го,33-го та 46-го років.

Також зі словом до всіх присутніх звернулась начальник відділу культури і туризму Олена Шинкаренко, яка наголосила про те, що ми маємо пам’ятати своє минуле, для того щоб його не допустити в майбутньому. А також побажала всім учасникам успіхів у змаганнях.

На змаганнях були присутні колективи з міст: Козелець (зразковий колектив сучасного танцю «Територія твого танцю», тренер Ірина Баштан), Ніжин (зразковий ансамбль «Вікторія», тренер Вікторія Вишньова), Конотоп (колектив сучасного танцю «Сузір’я», тренер Ірина Корольова, колектив сучасного танцю «La Style», тренер Тетяна Грищенко, хореографічний колектив «Едельвейс», тренер Наталія Прокопець, колектив спеціалізованої школи № 9 «Карамельки» Вікторія Потарусова). Загалом у змаганнях взяли участь 270 учасників.

Кульмінацією змагань стала церемонія нагородження. Усі учасники отримали солодкі призи, а переможці були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

Кошти що були зібрані за вхідні квитки, а це 3213 гривень, у вигляді благодійної допомоги були передані  Ользі Холодьон (мама маленької Євгенії, яка хвора на дитячий церебральний параліч).