Незважаючи на те, що вже понад місяць пройшов з дня голосування на виборах міського голови, до відділу ведення Державного реєстру виборців продовжують надходить звернення від виборців про неточності, виявлені в уточненому списку. Дехто не мав можливості повідомити про це раніше, дехто вважає, що зауваження, що вони озвучили в усній формі членам виборчої комісії автоматично передані до відділу ведення Державного реєстру виборців та помилки усунуті.

Дійсно, на виконання вимог Постанови ЦВК від 25 вересня 2015 року №370 «Про Роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з місцевих виборів» кожна виборча комісія надала органу ведення Державного реєстру виборців повідомлення про виправлення неточностей та технічних описок в уточненому списку, а саме: неправильне написання прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера будинку, квартири місця проживання, проте, як підказує досвід, зазначені повідомлення не є повним переліком тих даних, що потребують ретельної перевірки та виправлення.

Відділ ведення Державного реєстру виборців звертається до всіх громадян, які помітили неточності в уточненому списку виборців під час голосування, повідомити безпосередньо до відділу про зазначені факти, а, якщо подібну інформацію громадяни надавали в усній формі дільничній виборчій комісії з метою подальшого опрацювання, проконтролювати виправлення помилок.

Сподіваємось на дієву та ефективну співпрацю, що зніме негативні моменти, пов’язані з якістю виборчих списків на майбутніх виборах будь-якого рівня.

Ваc чекають за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради). При собі мати паспорт або документ, що підтверджує зміни в персональних даних.