SNID1 грудня з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом   міська бібліотека для дорослих спільно з Конотопською міською організацією товариства Червоного Хреста України провели для учнів ДПТНЗ «Конотопського ВПУ» інформаційну годину «СНІД – хвороба століття: як вберегти себе від зараження».

Медично-патронажна сестра Червоного Хреста Світлана Червоняща цікаво і змістовно розповіла про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Вона наголосила на тому, що  товариство Червоного Хреста України розглядає проблему боротьби з ВІЛ/СНІДОМ, передусім, як проблему відповідальності суспільства загалом, і кожного громадянина зокрема, не тільки за своє життя, а й за майбутнє  держави.

Студенти мали змогу перевірити власні знання про СНІД, визначаючи істинні чи хибні твердження, відповідаючи на питання вікторини-тесту «Що ми знаємо про СНІД?», яку підготувала для них завідувач міської бібліотеки для дорослих Тамара  Клюшник.

По закінченню заходу його учасники ознайомилися з книжковою виставкою-застереженням «СНІД: знати, щоб боротися».

Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції,бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю. «Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас!».