15 квітня в міському будинку культури «Зоряний» відбувся загальноміський фестиваль КВН. Участь у фестивалі взяли 8 команд навчальних закладів міста: «17 маршрут» (Конотопське ПТУ), «Тусовка» (Конотопське ВПУ), «П’ята школа» (ЗОШ №5), «15 маршрут» (КІПТ КІСумДУ), «Плей бойз» (ПТ КІСумДУ), «Вакцина сміху» (Конотопське медичне училище) та команда КВН «Хай так». Гостем фестивалю стала команда з міста Глухова «Чілі пеперс». Тема гри «Конотопський кінофестиваль» була присвячена відомим світовим кінофільмам. Команди підготували свої версії відомих фільмів на КВНівський лад та продемонструвала свою винахідливість та кмітливість у конкурсі «Розминка». Глядачі, в свою чергу, вдячно підтримували улюблені команди.

По закінченню фестивалю кожна команда отримала солодкий подарунок.