З метою піднесення престижу української мови та літератури у молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня shev4enkoзагальної мовної культури 28 листопада 2015 року на базі гімназії проведено ІІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Завдання до ІІ етапу конкурсу розроблялися Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Згідно з умовами проведення конкурсу, учні виконували по два завдання: 1 – твір-роздум на запропоновану тему, у якому необхідно було виявити знання життєвого і творчого шляху Т.Г. Шевченка; 2 – твір певного стилю мовлення чи літературного жанру. Творчі роботи передбачали теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах великий Кобзар.

Згідно з умовами конкурсу, роботи учнів, які посіли перші місця, направлені до участі в ІІІ етапі конкурсу, що відбудеться 12 грудня 2015 року.  Бажаємо успіхів!!!