01.12.2015 відбулись фінальні змагання Першості міста з волейболу серед чоловічих команд учнів ДПТНЗ та студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, що 20151201_122049присвячувалися Дню студента. Спортсменів ВНЗ представляли дві команди: команда Політехнічного Технікуму КІСумДУ, індустріально педагогічний технікум КІСумДУ. Команди, які змагалися серед Державних професійно-технічних навчальних закладів: ДПТНЗ проф-ліцей, ДПТНЗ технічне училище, ДПТНЗ вище професійне училище.
Змагання проходили у спортивному залі ДПТНЗ «Конотопське ВПУ». У ході боротьби кожен з гравців на ігровому майданчику викладався на повну, щоб привести свою команду до перемоги. За результатами трете місце виборола команда ДПТНЗ технічне училище, друге – політехнічний технікум КІ СумДУ, а перше місце вибороли господарі залу – ДПТНЗ ВПУ.