UTOG TSBS2 грудня 2015 року, напередодні Міжнародного  дня  людей з обмеженими можливостями, для членів Українського товариства глухих, які є активними учасниками клубу «Зустріч» центральної міської бібліотеки ім.С. І. Пономарьова було проведено  вечір-зустріч  «Подаруй тепло свого серця».

З цієї нагоди  працівниками  центральної міської бібліотеки ім. С. І. Пономарьова  було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку: «Твори добро, бо ти людина» та виставку творчих робіт членів Українського товариства глухих: «Талант без обмежень» .

На виставках було представлено розмаїття робіт декоративно-ужиткового мистецтва з дерева та сірників, композиції з сухоцвітів, вишивані картини, серветки, рушники, вироби з бісеру. Автори цих робіт: Ольга Старченко, Надія Соколова, Лідія Радіна, Раїса Максимук  та Іван Коротич  живуть і творять свої мистецькі роботи  незважаючи на всі обставини долі.    Голова  Конотопської  територіальної організації  Українського товариства глухих Вікторія  Безпрозванна  мовою жестів доносила розповідь бібліотекарів до присутніх.

Закінчилось свято традиційним чаюванням з цукерками,  яким пригощали працівники бібліотеки членів клубу «Зустріч».