3 грудня в центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів.DEN INVALYDAA

Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

На заході були присутні інваліди, мешканці міста та представники місцевої влади. Присутніх вітали заступник міського голови Юрій Ноєвий та заступник голови ради організації інвалідів війни Борис Постнов, які вручили активістам міських організацій інвалідів листи подяки. Звертаючись до присутніх, посадовці щиро дякували їм за мужність, терпіння та незламність духу.

Творчі колективи та окремі виконавці міста та району підготували концертну програму та подарували свій талант всім присутнім на заході.

В рамках заходу відбулося відкриття фото-виставки зі збором коштів на лікування молодої талановитої мешканки Конотопщини Ірини Загорної, яка з народження страждає від генетичного захворювання – булльозний епідермоліз. Запрошуємо всіх бажаючих переглянути виставку, яка до 8 лютого буде розміщена  в центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир», за адресою: площа Миру 4, в робочі дні з 8.00 до 17.00, у вихідні з 12.00 до 15.00.